x
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

  • İade taleplerinizi info@huseyinsumer.com  adresine mail yoluyla iletebilir veya websitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünü, kargoya verildikten sonraki 14 gün içinde Hüseyin Sümer'e ulaştırmanız gerekmektedir. Bu süreçte ortaya çıkabilecek herhangi bir kargo bedeli veya gümrük vergisi ödemeleri müşterilerimize aittir. Ürünün fatura tarihi 14 günü geçmemiş, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve orijinal formunu koruyor olmaları gerekmektedir. Bu koşullara uymayan ürünlerin iade veya değişimi yapılamamaktadır. Ayrıca, tüm yüzükler ölçüye göre, kişiye özel üretildiğinden ne yazık ki bu ürün kategorisinde de iade veya değişim kabul edilmemektedir.

  • huseyinsumer.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.